Aanpassingen in de corona regels voor kerken en dragen van een mondkapje

door | okt 26, 2020 | Nieuws | 0 Reacties

Bij uitvaartdiensten in de kerk mogen 100 mensen exclusief personeel van de parochie aanwezig zijn.

Wel wordt verzocht tijdens de viering een mondkapje te dragen.

Mondkapjes
Door de Nederlandse bisschoppenconferentie wordt het dragen van een mondkapje geadviseerd in de vieringen. De bedoeling is dat aanwezigen het mondkapje dragen tijdens de viering en alleen afdoen bij het ter communie gaan. Leden van het pastoraal team en misdienaars dragen een mondkapje bij de intrede en bij het verlaten van de kerk.

Meer interessante berichten:

Kort parochienieuws week 8

Kort parochienieuws week 8

In het korte parochienieuws week 8 lees je de opbrengsten, de naam van de overledene en nodigen we je uit voor verschillende activiteiten uit onze agenda.

Lees meer
Vastenkalenders voor kinderen

Vastenkalenders voor kinderen

Voor de Veertigdagentijd hebben verschillende gezinnen uit de parochie thuis een Vastenkalender gemaakt. Fredi sprak met Isabella en Ciska. ‘Als we bij het grote hart zijn is het Pasen, en dan is het héél groot feest!’

Lees meer