Aantal kerkgangers terug naar dertig

door | okt 12, 2020 | Nieuws | 0 Reacties

Met ingang van zaterdag 10 oktober gaat, tot onze spijt, het aantal kerkgangers in al onze vieringen terug naar dertig. Voorlopig blijft deze maatregel van kracht. Hiermee volgen we de oproep van de Nederlandse bisschoppenconferentie na overleg met minister Grapperhaus. Daarnaast wordt aan de gelovigen gevraagd een mondkapje te dragen volgens de richtlijnen van de overheid.

Concreet wordt het bestaande protocol voor ‘Kerkelijk leven op anderhalve meter’ aangevuld met de volgende maatregelen:

  • Voorlopig niet meer dan dertig gelovigen bij een viering, exclusief bedienaren en medewerkers
  • Aanwezigen dragen een mondkapje (volgens de richtlijnen van de overheid)

Wat al gold en uitdrukkelijk blijft gelden:

  • Voorzang vindt plaats door een cantor of enkele zangers
  • Samenzang is niet toegestaan

De uitwerking van dit protocol voor de Lievevrouweparochie kun je hier nalezen op onze website.

Reserveren voor alle vieringen

Het is, naast aanmelden via de agenda van de website, mogelijk om telefonisch te rserveren voor een viering. Dat kan op werkdagen tussen 9.30 en 11.30 uur voor een viering in de OLV van Lourdeskerk (0164-234867) of St.-Gertrudiskerk (0164-233574). Aanmelden voor een viering in de St. Catharinakapel kan via 0164-244983. Zonder reservering heb je helaas geen toegang!

Lees meer op www.lievevrouweparochie.nl/over-de-parochie/corona 

Meer interessante berichten:

Kort parochienieuws week 8

Kort parochienieuws week 8

In het korte parochienieuws week 8 lees je de opbrengsten, de naam van de overledene en nodigen we je uit voor verschillende activiteiten uit onze agenda.

Lees meer
Vastenkalenders voor kinderen

Vastenkalenders voor kinderen

Voor de Veertigdagentijd hebben verschillende gezinnen uit de parochie thuis een Vastenkalender gemaakt. Fredi sprak met Isabella en Ciska. ‘Als we bij het grote hart zijn is het Pasen, en dan is het héél groot feest!’

Lees meer