Actie Kerkbalans 2021 weer opgestart

door | jan 21, 2021 | Nieuws | 0 Reacties

De activiteiten met betrekking tot de Actie Kerkbalans zijn gelukkig weer opgestart. In de eerste twee weken van februari kun je de brief verwachten.

Het bedrukken met de adressen op de brieven is nagenoeg uitgevoerd. Volgende week zullen de enveloppen met de brief en bijlagen worden gevuld. Daarna gaat in de eerste twee weken van februari de verspreiding van de post van Actie Kerkbalans 2021 plaatsvinden.

Werkgroep Actie Kerkbalans

Meer interessante berichten:

Kort parochienieuws week 9

Kort parochienieuws week 9

In het korte parochienieuws van week 9 lees je de opbrengsten, de overledenen van deze week en nodigen we je uit over verschillende activiteiten uit onze agenda.

Lees meer
Noveen tot Sint-Gertrudis

Noveen tot Sint-Gertrudis

Met ingang van vrijdag 5 maart bidden we in de parochie de Noveen tot Sint-Gertrudis. Dit is een nieuwe Noveen met o.a. foto’s van de Sint-Gertrudiskapel aan de Scheldelaan in Bergen op Zoom. Het is een bijzondere uitgave! In het weekend van 6 & 7 maart wordt speciaal aandacht geschonken aan Sint-Gertrudis als patrones van onze stad.

Lees meer