Advent, een tijd van waken en wachten

door | nov 22, 2021 | Inspiratie, Nieuws | 0 Reacties

Advent, een tijd van waken en wachten. Een tijd van verstilling in inkeer. We staan deze Zin op Zaterdag stil bij de Advent door het schrijven van een Haiku.
Haiku

Haiku is een Japanse dichtvorm.
De kleinste vorm van poëzie die we kennen.
Een voorbeeld hiervan is:

          De tijd heeft de tijd
     als mensen samenkomen
          zo van tijd tot tijd.

4 december in St.-Gertrudiskerk

Deze Zin op Zaterdag vindt plaats in de St.-Gertrudiskerk, ingang Kerkstraat, om 19.00 uur op zaterdag 4 december 2021. Reserveren is verplicht. Op werkdagen (behalve vrijdagmiddag) op telefoonnummer 0164 233 574.

Gratis toegang

De toegang is gratis, een vrije bijdrage wordt op prijs gesteld.
U bent van harte welkom.

Meer inspiratie:

Noveen tot Sint Franciscus van Assisi

Noveen tot Sint Franciscus van Assisi

Met ingang van zaterdag 27 november 2021 bidden we in de parochie de Noveen tot Sint Franciscus van Assisi. Deze Noveen kan worden gedownload op onze website en worden verkregen in gedrukt formaat bij ons Parochiecentrum.

Lees meer
Adventstijd

Adventstijd

Ieder weekend in de Adventstijd vindt u bij de uitgang van de kerk een Adventsprentje. Hierop vindt u korte uitleg over een van de projecten van de Adventsactie, die uw aandacht, gebed én financiële steun vragen.
(werkgroep NoordZuid)

Lees meer