Lees hier het laatste nieuws uit de parochie en de weekendvieringen.

Iedere avond schuiven zij aan voor een gratis maaltijd, waarna voor de volwassenen een inleiding volgt. Het zijn boeiende verhalen en getuigenissen van pastores en parochianen uit de regio. Met een hart vol geloof vertellen zij ieder over een eigen thema. Alpha begint met de vraag Wie Jezus is. Daarna besteden we een avond aan de vraag waarom Hij stierf. We spreken over geloven, bidden, de bijbel en nemen ruim de tijd om stil te staan bij de Heilige Geest, die vaak een grote onbekende is.
In een sfeer van vertrouwen praten de deelnemers na de inleiding door in een vast deelgroepje. Alpha is er iedere donderdagavond t/m 27 maart van 18.00 – 21.00 uur in het MollerJuvenaat, Noordzijde Zoom 61 én op zaterdag 22 februari.
Aan ieder die door het lezen van dit stukje enthousiast geworden is om de komende tien weken deel te nemen: je bent van harte welkom. Pak dan nu de telefoon en bel even naar pastor Fredi Hagedoorn: 06-27420542 en laat weten dat je mee wil doen.
En alle lezers zouden we willen vragen: bid je mee voor onze deelnemers? Dat zij een goede ervaring opdoen bij Alpha en gesterkt worden in hun geloof? Veel dank daarvoor!
Lees hier het laatste nieuws uit de parochie en de weekendvieringen.
Aanstaande zondag is alweer de derde zondag van de Veertigdagentijd. Alle kinderen in de basisschoolleeftijd nodigen we uit om weer naar de KinderWoordDienst te komen. Deze weken kijken we met de kinderen door verschillende brillen. We leren om anders te kijken, de wereld anders te leren zien.
Woensdag 26 maart is er weer een Vastenmaaltijd op het Parochiecentrum. Aansluitend verdiepen we ons rond het kunstwerk “Pelgrims van Hoop” in onze eigen geloofsweg. Dat doen we in de St.-Gertrudiskerk onder leiding van pastor Fredi Hagedoorn. Meld je vooraf aan om mee te eten.