Bericht in verband met de gezondheid van bisschop Liesen

door | aug 6, 2022 | Nieuws | 0 Reacties

Deze ochtend bereikte ons het onderstaand bericht van vicaris-generaal Lommers. Als we meer weten plaatsen we dit op deze website.
10 augustus 2022

Bisschop Liesen zal op woensdag 10 augustus 2022 een medische ingreep ondergaan.
De maand augustus heeft de bisschop nodig om te herstellen.

Bidden we voor het welslagen van de operatie en een goed herstel.

Meer interessante berichten:

‘Lichttocht voor de Vrede’ in Ovezande

‘Lichttocht voor de Vrede’ in Ovezande

Inmiddels is het alweer tien jaar geleden dat het beeld van Maria ten Hemelopneming in onze veldkapel aan de Oud Ovezandseweg is geplaatst, en dat deze kapel is ingezegend als Monument van de Vrede door pastoor Paul Verbeek. Dit lustrum willen we graag samen met velen op bijzondere wijze vieren.

Lees meer
Gedicht ‘Open kijk’

Gedicht ‘Open kijk’

In deze vakantietijd is het ook goed om even stil te staan. Wellicht kun je de hectiek van het alledaagse even achter je laten. Je kunt dan bij jezelf overdenken waar je staat in je eigen leven voordat er weer een nieuw werkjaar of een nieuw school-/studiejaar aanbreekt. Dat het gedicht ‘Open kijk’ daar een handvat bij mag zijn.

Lees meer