Bericht in verband met de gezondheid van bisschop Liesen

door | aug 8, 2022 | Nieuws | 0 Reacties

Deze ochtend bereikte ons het onderstaand bericht van vicaris-generaal Lommers. Als we meer weten plaatsen we dit op deze website.

Bisschop Liesen zal op woensdag 10 augustus 2022 een medische ingreep ondergaan.
De maand augustus heeft de bisschop nodig om te herstellen.

Bidden we voor het welslagen van de operatie en een goed herstel.

Meer interessante berichten:

KRO NCRV TV mis op 4 juni

KRO NCRV TV mis op 4 juni

Op het feest van H. Drie-eenheid wordt de Eucharistieviering vanuit de Parochiekerk Onze Lieve Vrouw van Lourdes live uitgezonden. De uitzending is te zien op de zender NPO2 om 10.00 uur. Ieder is van harte welkom om de viering in de kerk mee te vieren.

Lees meer
Jazzviering ‘Van mineur naar majeur’ op 4 juni

Jazzviering ‘Van mineur naar majeur’ op 4 juni

Traditiegetrouw vindt in het eerste weekend na Pinksteren het Jazzweekend plaats in Bergen op Zoom. En daar hoort de Jazzviering bij op zondag 4 juni om 12.00 uur. Nieuw dit jaar is de Jazz-brunch om 11.00 uur in de tuin van de St.-Gertrudiskerk.

Lees meer