Collecte voor Maria Ommegang

door | aug 16, 2022 | Nieuws | 0 Reacties

In het afgelopen weekend en op 15 augustus is er gecollecteerd voor de Maria Ommegang. Met name de viering op 15 augustus - het Hoogfeest van Maria Tenhemelopneming - is traditioneel gekoppeld aan de Maria Ommegang.
Een mooi bedrag

Deze viering is bedoeld als viering uit dankbaarheid voor het welslagen van de Maria Ommegang, die dit jaar op zondag 26 juni weer in volle glorie door Bergen op Zoom heeft kunnen trekken. Twee jaar lang is dat niet kunnen gebeuren vanwege de corona pandemie.

De telling van de collecte bedroeg het mooie bedrag van € 343,77.
Heel hartelijk dank voor jullie bijdragen!

Anniek Trommelen
penningmeester Maria Ommegang

Meer interessante berichten:

Boodschap paus Franciscus  Werelddag Migranten en Vluchtelingen 2022

Boodschap paus Franciscus Werelddag Migranten en Vluchtelingen 2022

In zijn boodschap voor de Werelddag voor Migranten en Vluchtelingen refereert paus Franciscus aan een profetisch beeld van het toekomstige Jeruzalem van de profeet Jesaja. In dit Jeruzalem staan de poorten altijd wijd open zodat mensen uit de hele wereld binnen kunnen komen om de stad met hun gaven en talenten te verrijken. De Kerk viert de Werelddag voor Migranten en Vluchtelingen op zondag 25 september.

Lees meer