Communie brengen bij andere parochianen

door | okt 26, 2020 | Nieuws | 0 Reacties

Het is mogelijk om voor een familielid of een parochiaan die niet naar de kerk kan komen de communie mee naar huis te nemen.

Neem dan een pixis mee op het moment dat je zelf de communie ontvangt. Draag een mondkapje en ontsmet je handen. Reik de communie zo mogelijk uit met een pincet. Of leg de pixis neer, zodat de communicant de hostie zelf kan pakken.

Meer interessante berichten:

Waak en blijf bidden.

Waak en blijf bidden.

Waak en blijf bidden. Doe je mee? 24 uur lang stilte en gebed toegewijd aan God in de Sint Gertrudiskerk (behalve tijdens de uren van de avondklok, dan bidden we thuis) In het bijzonder gedenken we onze coronaslachtoffers.

Lees meer
Kort parochienieuws week 8

Kort parochienieuws week 8

In het korte parochienieuws week 8 lees je de opbrengsten, de naam van de overledene en nodigen we je uit voor verschillende activiteiten uit onze agenda.

Lees meer