De gedachtenis van Onze Lieve Vrouw van Lourdes

door | feb 10, 2021 | Alle leeftijden, Nieuws | 0 Reacties

Precies op de dag dat de Nieuwsbrief van de Lievevrouweparochie verschijnt, vieren we de gedachtenis van Onze Lieve Vrouw van Lourdes (11 februari) in onze parochiekerk Onze Lieve Vrouw van Lourdes om 19.00 uur met een Eucharistieviering.
De Litanie aan Onze Lieve Vrouw van Lourdes

De Litanie aan Onze Lieve Vrouw van Lourdes mag ons inspireren op deze dag en op alle dagen dat we tot Onze Lieve Vrouw van Lourdes bidden.

Meer interessante berichten:

Kort parochienieuws week 9

Kort parochienieuws week 9

In het korte parochienieuws van week 9 lees je de opbrengsten, de overledenen van deze week en nodigen we je uit over verschillende activiteiten uit onze agenda.

Lees meer
Noveen tot Sint-Gertrudis

Noveen tot Sint-Gertrudis

Met ingang van vrijdag 5 maart bidden we in de parochie de Noveen tot Sint-Gertrudis. Dit is een nieuwe Noveen met o.a. foto’s van de Sint-Gertrudiskapel aan de Scheldelaan in Bergen op Zoom. Het is een bijzondere uitgave! In het weekend van 6 & 7 maart wordt speciaal aandacht geschonken aan Sint-Gertrudis als patrones van onze stad.

Lees meer