Caritas collecte 29 en 30 oktober voor het Inloophuis

door | okt 18, 2022 | Nieuws, Volwassenen | 0 Reacties

Het Inloophuis is een ontmoetingsplek voor mensen die anderen willen ontmoeten en/of hun verhaal willen vertellen. Het is een gezamenlijk initiatief van de kerken in Bergen op Zoom. Ook de Lievevrouweparochie steunt al jarenlang dit mooie initiatief. De caritas collecte in het weekend van 29 en 30 oktober is bestemd voor het Inloophuis. Deze collecte is van harte aanbevolen!

De openingstijd is:
elke zondag: van 14.30 tot 17.00 uur

Waar:
In het Kerkelijk Centrum aan de Williamstraat in het centrum van Bergen op Zoom.

Koffie en thee staan klaar evenals de vrijwilligers die er luisterend en ondersteunend voor de bezoekers willen zijn.

Iedereen is van harte welkom. Stap gerust eens binnen als je:

• een plekje zoekt om even op adem te komen en een kopje koffie of thee wilt drinken;
• in de drukte van de stad rustig een krantje of tijdschrift wilt lezen;
• aandacht zoekt en zich afvraagt ‘wie wil er vandaag nog naar mij luisteren’ en thuis of op het werk onvoldoende gehoor vindt;
• vreemdeling bent en meer gewend wilt raken;
• gewoon wat gezelschap zoekt.

Ons werk wordt mogelijk gemaakt onder meer door bijdragen vanuit de Kerken van Bergen op Zoom.

Meer interessante berichten:

Levend brood

Levend brood

‘Geef ons heden ons dagelijks brood’ bidden we in het Onze Vader, en daarmee vragen we dat ons leven goed zou zijn, dat we niets tekort zouden komen, gezond zouden zijn, in een gezond huis zouden wonen en van ons dagelijks leven zouden kunnen genieten.

Lees meer
KRO NCRV TV mis op 4 juni

KRO NCRV TV mis op 4 juni

Op het feest van H. Drie-eenheid wordt de Eucharistieviering vanuit de Parochiekerk Onze Lieve Vrouw van Lourdes live uitgezonden. De uitzending is te zien op de zender NPO2 om 10.00 uur. Ieder is van harte welkom om de viering in de kerk mee te vieren.

Lees meer