De ontwikkeling van de nieuwe website

door | jul 10, 2020 | Nieuws | 0 Reacties

Een dubbel-interview met Freek Wallaard en Fredi Hagedoorn De websitecommissie is intussen al een paar weken aan de slag, samen met ontwerper Freek Wallaard. Een tipje van de sluier daarvan zag u al in de e-mail waarmee u deze nieuwsbrief ontving. Hoog tijd, om wat meer te vertellen over het website-project. Freek Wallaard en pastor Fredi Hagedoorn interviewen elkaar.

Meer interessante berichten:

Kort parochienieuws week 8

Kort parochienieuws week 8

In het korte parochienieuws week 8 lees je de opbrengsten, de naam van de overledene en nodigen we je uit voor verschillende activiteiten uit onze agenda.

Lees meer
Vastenkalenders voor kinderen

Vastenkalenders voor kinderen

Voor de Veertigdagentijd hebben verschillende gezinnen uit de parochie thuis een Vastenkalender gemaakt. Fredi sprak met Isabella en Ciska. ‘Als we bij het grote hart zijn is het Pasen, en dan is het héél groot feest!’

Lees meer