Eerste Heilige Communie: kerktijd omgedraaid

door | mei 18, 2022 | Kinderen, Nieuws | 0 Reacties

Op zondag 22 mei ontvangen 14 communicantjes hun Eerste Heilige Communie. De viering begint om 11.00 uur in de St.-Gertrudiskerk. De gewone mis in de OLV van Lourdeskerk is daarom om 9.30 uur.

De communicantjes zijn zich al sinds januari aan het voorbereiden op hun Communie. Voor veertien van hen is het zondag zover. De andere communicantjes gaan op 29 mei voor het eerst ter Communie in de OLV van Lourdeskerk. Foto: Dick Vermaas

Meer interessante berichten:

Maria Ommegang trekt weer

Maria Ommegang trekt weer

Zondag 26 juni trekt de Maria Ommegang weer door de stad. Dát de dankstoet aan Maria weer kan trekken is verheugend. Zo zetten we in Bergen op Zoom de traditie voort, die kapelaan Ooijens in 1943 in gang zette.

Lees meer
Nadenken over een aanbod voor gezinnen

Nadenken over een aanbod voor gezinnen

Woensdag 29 juni nodigen we ouders van basisschoolkinderen uit om met ons mee te denken en te dromen. Doel is om te komen tot een nieuw aanbod voor kinderen in de basisschoolleeftijd.

Lees meer