Geloofsbelijdenis 6: Opgevaren ten hemel

door | feb 6, 2024 | Inspiratie, Nieuws

In de zesde aflevering over de Geloofsbelijdenis staan diaken Anton Janssen en dominee Ellen van Sluijs stil bij "Die opgevaren is ten hemel, zit aan de rechterhand van God, de almachtige Vader". De serie wordt uitgezonden in ReliVisie op ZuidWest TV. Het filmpje is ook hier te bekijken.

In de serie “De Geloofsbelijdenis” komen de twaalf artikelen van ons geloof aan bod. Zo komen we meer te weten over de kern van ons geloof en wat dat vandaag voor ons betekent. Kijk het filmpje hier op de website of kijk de hele aflevering van ReliVisie terug op www.zuidwestupdate.nl/tv/relivisie.
Alle filmpjes worden verzameld op www.lievevrouweparochie.nl/leren/geloofsbelijdenis

Meer inspiratie:

Vastenprentje nummer 1

Vastenprentje nummer 1

Tijdens de Veertigdagentijd vraagt de Vastenactie aandacht voor inwoners van Zimbabwe. Werkgroep NoordZuid maakt voor ieder weekend een prentje, met informatie over het project.

Lees meer
Noveen tot de Heilige Pater Damiaan

Noveen tot de Heilige Pater Damiaan

Vanaf woensdag 21 februari 2024 bidden we de Noveen tot de Heilige Pater Damiaan van Molokai. De Noveen is te downloaden op de website en in druk te verkrijgen op het parochiecentrum.

Lees meer