Geloofsfeest voor kinderen

door | feb 16, 2022 | Jongeren, Kinderen, Nieuws | 0 Reacties

Een dag voor alle kinderen in ons bisdom
Van harte welkom! Doe mee en geef je op!

Op zaterdag 23 april is er een dag voor alle kinderen in ons bisdom – een geloofsfeest voor kinderen -, die gehouden wordt in de pastorie en tuin van de Onze Lieve Vrouwe kerk aan de Kade in Roosendaal.

Meer interessante berichten:

Gezinsmiddag op 8 oktober

Gezinsmiddag op 8 oktober

Het gezinspastoraat van het bisdom Breda organiseert zondagmiddag 8 oktober samen met enkele ouders uit Bergen op Zoom een gezinsmiddag in de Sint Catharinakapel. De gezinsmiddag start na de zondagsviering van 11.00 uur in de OLV van Lourdeskerk, waar ook KinderWoordDienst is.

Lees meer
Missio Wereldmissiemaand 2023: Geef voor de christenen in Libanon

Missio Wereldmissiemaand 2023: Geef voor de christenen in Libanon

Oktober is de wereldmissiemaand. Het eerste weekend van oktober (7-8 oktober) vieren wij wereldmissiedag van de kinderen. Op 22 oktober is het Missiezondag. Onder de titel ‘Met brandend hart’ ( Lucas 24,32) voert Missio dit jaar campagne voor de wereldmissiemaand. Missio laat je kennismaken met de christenen in Libanon.

Lees meer