Iconen schilderen in Roosendaal

door | jul 9, 2024 | Nieuws

In Roosendaal start in het najaar een nieuwe cursus iconen schilderen. Belangstellenden kunnen zich nu aanmelden. Ervaring met tekenen of schilderen is niet nodig om te kunnen meedoen. Er starten cursussen op vrijdag en zaterdag in het Klooster aan de Kade.

Mariëta Rotariu leert je in tien lessen iconen schilderen volgens de traditionele schilderkunst. Je maakt kennis met de theorie achter het schilderen van een icoon. Ervaring met tekenen of schilderen is niet nodig.

Iconen schilderen op vrijdag

Data: 20 en 27 september, 4, 11, 18 en 25 oktober, 1, 8, 15 en 22 november 2024, reservedatum: 6 december 2024
Tijd: 14.30 – 17.30 uur

Iconen schilderen op zaterdag

Data: 31 augustus, 14, 21 en 28 september, 12, 19 en 26 oktober, 16, 23 en 30 november 2024, reservedatum: 14 december 2024
Tijd: 11.30 – 14.30 uur.

Aanmelden

De cursussen vinden plaats in het Klooster aan de Kade, Kade 23, Roosendaal. Dit Klooster staat naast de Onze Lieve Vrouw van Altijddurende Bijstand Kerk (Paterskerk). Er is beperkte gratis parkeergelegenheid, er zijn twee betaald parkeerterreinen vlakbij. Het Klooster is op loopafstand van het station Roosendaal.
Kosten: € 300,00 plus ongeveer € 80,00 materiaalkosten.
Voor meer informatie en opgave kun je terecht bij mevrouw Rotariu via: rotariumarieta@yahoo.ro Meld je aan vóór 15 augustus aanstaande.
Foto: Iconenschilder.nl

Meer interessante berichten:

Afscheid diaken Anton Janssen

Afscheid diaken Anton Janssen

Zondag 7 juli namen we in een goed gevulde kerk afscheid van diaken Anton Janssen en zijn vrouw Inge Meijer. Diaken Anton heeft een nieuwe opdracht aanvaard in de parochies van Zundert en Rucphen.

Lees meer
Feestdag Marie Adolphine

Feestdag Marie Adolphine

Op zondag 14 juli wordt de jaarlijkse feestdag van de heilige Zr. Marie Adolphine gevierd. Zij is de enige heilige van bisdom Breda. In Ossendrecht is er een gebedstocht, processie en eucharistieviering. Van harte welkom om mee te lopen en mee te vieren.

Lees meer