Gedachte bij het begin van het jaar

door | jan 5, 2022 | Inspiratie, Nieuws | 0 Reacties

Onze diepste angst is

Onze diepste angst is
niet dat we ontoereikend zijn.
Onze diepste angst is
dat we een onmetelijke kracht bezitten.
Het is ons licht,
niet onze duisternis,
dat ons angst aanjaagt.
We vragen ons af:
wie ben ik om briljant,
fantastisch, talentvol
geweldig te zijn?
Je bent een kind van God.
Je kleiner voordoen
dan je in werkelijkheid bent,
bewijs je de wereld geen dienst.
We zij geboren om de glorie van God
in ons zichtbaar te maken.
Die glorie woont niet in enkelen van ons,
maar in iedereen.
En als we ons licht laten schijnen,
geven we onbewust
aan anderen toestemming
hetzelfde te doen.
Als we bevrijd zijn van onze eigen angst,
dan bevrijdt onze aanwezigheid
automatisch ook anderen.
(auteur onbekend)

Meer inspiratie:

Noveen Sint Jozef

Noveen Sint Jozef

Met ingang van zondag 23 januari bidden we in de parochie de Noveen tot Sint-Jozef. Deze Noveen met o.a. foto’s van fraaie glas beschilderde ramen uit Frankrijk over het leven van Sint-Jozef is een bijzondere uitgave! De Noveen kan overigens ook weer worden gedownload op onze website en worden verkregen in gedrukt formaat bij ons Parochiecentrum.

Lees meer
Noveen tot Sint-Sebastiaan

Noveen tot Sint-Sebastiaan

Met ingang van vrijdag 14 januari 2022 bidden we in onze parochie de Noveen tot Sint-Sebastiaan. De Noveen is te downloaden op onze website of in gedrukte vorm af te halen bij het parochiecentrum. In de tijd van het bidden van de Noveen vindt er (in verband met de geldende corona maatregelen) op zaterdag 22 januari om 13.30 uur de jaarlijkse Gildemis plaats in de Stadskerk van Sint-Gertrudis.

Lees meer