Kerkklokken uit Goddelijke Voorzienigheid naar Vietnam

door | mrt 21, 2023 | Nieuws | 0 Reacties

De kerk van de Goddelijke Voorzienigheid is in 2014 gesloten. De klokken uit de kerktoren hebben een nieuwe bestemming gekregen in Vietnam. Daar roepen ze de bewoners nu op om naar de kerk te komen.

De kerkklokken zijn naar Vietnam verstuurd via de contacten van één van de kosters van de OLV van Lourdeskerk, Bin Nguyen. Er zijn twee filmpjes van de klokken in Vietnam naar ons toegestuurd, te zien op de website.

Meer interessante berichten:

Levend brood

Levend brood

‘Geef ons heden ons dagelijks brood’ bidden we in het Onze Vader, en daarmee vragen we dat ons leven goed zou zijn, dat we niets tekort zouden komen, gezond zouden zijn, in een gezond huis zouden wonen en van ons dagelijks leven zouden kunnen genieten.

Lees meer
KRO NCRV TV mis op 4 juni

KRO NCRV TV mis op 4 juni

Op het feest van H. Drie-eenheid wordt de Eucharistieviering vanuit de Parochiekerk Onze Lieve Vrouw van Lourdes live uitgezonden. De uitzending is te zien op de zender NPO2 om 10.00 uur. Ieder is van harte welkom om de viering in de kerk mee te vieren.

Lees meer