Kijk mee naar de Wereldjongerendagen

door | aug 2, 2023 | Jongeren, Nieuws

3 en 4 augustus om 12.30 uur Nederlandse tijd op Katholiekleven.nl
livestreams

Op donderdag 3 en vrijdag 4 augustus om 12.30 uur Nederlandse tijd zal Katholiekleven.nl de eucharistieviering met Nederlandse WJD-jongeren livestreamen vanuit de ruimte onder de kerk van São João de Brito in Lissabon. Als de techniek het toelaat is de live uitzending te volgen via https://www.katholiekleven.nl/livestreams

Meer interessante berichten:

Tuinfeest voor gezinnen en jongeren

Tuinfeest voor gezinnen en jongeren

Hebben jullie je al aangemeld voor het tuinfeest van aanstaande zaterdag 22 juni? Het wordt een leuke middag met sport en spel, met dans en wat lekkers, en een leuke kinderviering. Van 14.00 tot 17.00 uur in de tuin van het Parochiecentrum.

Lees meer
KRO NCRV mis vanuit de St.-Gertrudiskerk

KRO NCRV mis vanuit de St.-Gertrudiskerk

Zondag 23 juni wordt de eucharistieviering vanuit de St.-Gertrudiskerk om 10.00 uur live uitgezonden door KRO NCRV op NPO 2. Voorganger is pastoor Paul Verbeek, HMR ondersteunt de liturgie met zang en muziek. Ieder is van harte welkom om in de kerk mee te vieren. De overige vieringen dit weekend vervallen.

Lees meer