Kijk mee naar de Wereldjongerendagen

door | aug 2, 2023 | Jongeren, Nieuws

3 en 4 augustus om 12.30 uur Nederlandse tijd op Katholiekleven.nl
livestreams

Op donderdag 3 en vrijdag 4 augustus om 12.30 uur Nederlandse tijd zal Katholiekleven.nl de eucharistieviering met Nederlandse WJD-jongeren livestreamen vanuit de ruimte onder de kerk van São João de Brito in Lissabon. Als de techniek het toelaat is de live uitzending te volgen via https://www.katholiekleven.nl/livestreams

Meer interessante berichten:

Gezinsmiddag op 8 oktober

Gezinsmiddag op 8 oktober

Het gezinspastoraat van het bisdom Breda organiseert zondagmiddag 8 oktober samen met enkele ouders uit Bergen op Zoom een gezinsmiddag in de Sint Catharinakapel. De gezinsmiddag start na de zondagsviering van 11.00 uur in de OLV van Lourdeskerk, waar ook KinderWoordDienst is.

Lees meer
Missio Wereldmissiemaand 2023: Geef voor de christenen in Libanon

Missio Wereldmissiemaand 2023: Geef voor de christenen in Libanon

Oktober is de wereldmissiemaand. Het eerste weekend van oktober (7-8 oktober) vieren wij wereldmissiedag van de kinderen. Op 22 oktober is het Missiezondag. Onder de titel ‘Met brandend hart’ ( Lucas 24,32) voert Missio dit jaar campagne voor de wereldmissiemaand. Missio laat je kennismaken met de christenen in Libanon.

Lees meer