Lees hier het nieuws uit de parochie en de weekendvieringen.
![Parochienieuws week 3](https://www.lievevrouweparochie.nl/wp-content/uploads/2025/01/P1290292-1080x675.jpg)
Naast dat we natuurlijk heel benieuwd zijn naar wat jullie hebben beleefd in de kerstvakantie, gaan we ook weer aan de slag. Deze KWD gaat over “Meedoen met God”. Jezus wordt gedoopt in de Jordaan door Johannes de Doper. Na zijn doop kwam er een duif vlak boven Jezus vliegen. Het was de Heilige Geest. Die had een bijzondere boodschap voor Jezus. Wil je hier meer over horen? Kom dan aanstaande zondag naar de KinderWoordDienst. We verzamelen in de achterste banken van de Lourdeskerk, vlak voor de viering van 11.00 uur.
Zien we je zondag?
Namens de leiding van de KinderWoordDienst, Nancy van der Zande
De KinderWoordDienst is er op even zondagen, dus in ieder geval op 12 januari, 26 januari, 23 februari, 9 maart, 23 maart en 6 april. Op 9 februari is er geen KWD, vanwege de KRO NCRV TV mis vanuit de St.-Gertrudiskerk; die dag vervalt de viering in de OLV van Lourdeskerk.
Lees hier het nieuws uit de parochie en de weekendvieringen.
De komende weken ontvangen alle ingeschreven parochianen een brief thuis over de Actie Kerkbalans. Met deze actie vragen we al onze parochianen om een financiële bijdrage te geven aan de kerk, zodat onze kerkgebouwen open blijven en we er ook in het komende jaar kunnen zijn voor iedereen die de kerk nodig heeft.
Donderdag 23 januari start Alpha in Bergen op Zoom. Er is tegelijk Alpha Youth voor tieners en jongeren vanaf vijftien jaar én Alpha voor volwassenen. Beide groepen eten samen en gaan daarna uiteen. Wil je je graag verdiepen in het katholieke geloof? Meld je vandaag nog aan en schuif volgende week aan bij Alpha.