Koffie en ontmoetingen

door | jul 20, 2021 | Nieuws | 0 Reacties

De ontmoetingen na de vieringen op zondag in de open lucht waren een groot succes.

Na afloop van beide gezinsvieringen konden we voor het eerst in 1.5 jaar weer koffie, thee en ranja drinken. Het drinken en lekkers was voor de gelegenheid buiten neergezet. Door alle aanwezige parochianen werd dit enorm gewaardeerd! Onder een stralende zon was er alle ruimte om bij te praten. Veel dank aan de medewerkers van de koffiegroepen van de St.-Gertrudiskerk en de OLV van Lourdeskerk.

 

Foto's

De foto’s van het koffie drinken bij de OLV van Lourdeskerk zijn gemaakt door Elma Bastianen-Luijks en Astrid Halfhide. Van de ontmoeting bij de St.-Gertrudiskerk zijn helaas geen foto’s gemaakt, maar daar was de sfeer niet minder om.

Meer interessante berichten: