KRO NCRV TV mis op 4 juni

door | mei 30, 2023 | Nieuws

Op het feest van H. Drie-eenheid wordt de Eucharistieviering vanuit de Parochiekerk Onze Lieve Vrouw van Lourdes live uitgezonden. De uitzending is te zien op de zender NPO2 om 10.00 uur. Ieder is van harte welkom om de viering in de kerk mee te vieren.

Voorganger in de mis is pastoor Paul Verbeek. De muzikale ondersteuning wordt verzorgd door het Kerkkoor OLV van Lourdes.
Download hier het Liturgieboekje TV Mis 04 juni 2023 – Feest van de H. Drieëenheid

Overige vieringen

De viering op zaterdagavond 3 juni om 17.00 uur in de parochiekerk van Onze Lieve Vrouw van Lourdes en de viering om 09.30 uur op zondagmorgen 4 juni in de stadskerk van St.-Gertrudis  vervallen. Wel is er om 12.00 uur de Jazzviering in de St.-Gertrudiskerk.

De volgende TV missen zijn op 13 augustus, 24 september en 10 december 2023.

Geloofsgesprek met pastoor Paul Verbeek

Voorafgaand aan de eucharistieviering zendt de KRO NCRV het Geloofsgesprek uit, om 9.45 uur. Leo Fijen gaat in gesprek met pastoor Paul Verbeek over processies in ons bisdom. Hij noemt de Sacramentsprocessie in Kwadendamme (11 juni 2023, thema: Brood van leven), de Maria Ommegang in Bergen op Zoom (25 juni 2023), processie Marie Adolphine in Ossendrecht (9 juli 2023) en de Sint Annaprocessie in Steenbergen (17 september 2023).

Meer interessante berichten:

Gezinsmiddag op 8 oktober

Gezinsmiddag op 8 oktober

Het gezinspastoraat van het bisdom Breda organiseert zondagmiddag 8 oktober samen met enkele ouders uit Bergen op Zoom een gezinsmiddag in de Sint Catharinakapel. De gezinsmiddag start na de zondagsviering van 11.00 uur in de OLV van Lourdeskerk, waar ook KinderWoordDienst is.

Lees meer
Missio Wereldmissiemaand 2023: Geef voor de christenen in Libanon

Missio Wereldmissiemaand 2023: Geef voor de christenen in Libanon

Oktober is de wereldmissiemaand. Het eerste weekend van oktober (7-8 oktober) vieren wij wereldmissiedag van de kinderen. Op 22 oktober is het Missiezondag. Onder de titel ‘Met brandend hart’ ( Lucas 24,32) voert Missio dit jaar campagne voor de wereldmissiemaand. Missio laat je kennismaken met de christenen in Libanon.

Lees meer