KRO NCRV TV mis op 4 juni

door | mei 30, 2023 | Nieuws

Op het feest van H. Drie-eenheid wordt de Eucharistieviering vanuit de Parochiekerk Onze Lieve Vrouw van Lourdes live uitgezonden. De uitzending is te zien op de zender NPO2 om 10.00 uur. Ieder is van harte welkom om de viering in de kerk mee te vieren.

Voorganger in de mis is pastoor Paul Verbeek. De muzikale ondersteuning wordt verzorgd door het Kerkkoor OLV van Lourdes.
Download hier het Liturgieboekje TV Mis 04 juni 2023 – Feest van de H. Drieëenheid

Overige vieringen

De viering op zaterdagavond 3 juni om 17.00 uur in de parochiekerk van Onze Lieve Vrouw van Lourdes en de viering om 09.30 uur op zondagmorgen 4 juni in de stadskerk van St.-Gertrudis  vervallen. Wel is er om 12.00 uur de Jazzviering in de St.-Gertrudiskerk.

De volgende TV missen zijn op 13 augustus, 24 september en 10 december 2023.

Geloofsgesprek met pastoor Paul Verbeek

Voorafgaand aan de eucharistieviering zendt de KRO NCRV het Geloofsgesprek uit, om 9.45 uur. Leo Fijen gaat in gesprek met pastoor Paul Verbeek over processies in ons bisdom. Hij noemt de Sacramentsprocessie in Kwadendamme (11 juni 2023, thema: Brood van leven), de Maria Ommegang in Bergen op Zoom (25 juni 2023), processie Marie Adolphine in Ossendrecht (9 juli 2023) en de Sint Annaprocessie in Steenbergen (17 september 2023).

Meer interessante berichten:

Tuinfeest voor gezinnen en jongeren

Tuinfeest voor gezinnen en jongeren

Hebben jullie je al aangemeld voor het tuinfeest van aanstaande zaterdag 22 juni? Het wordt een leuke middag met sport en spel, met dans en wat lekkers, en een leuke kinderviering. Van 14.00 tot 17.00 uur in de tuin van het Parochiecentrum.

Lees meer
KRO NCRV mis vanuit de St.-Gertrudiskerk

KRO NCRV mis vanuit de St.-Gertrudiskerk

Zondag 23 juni wordt de eucharistieviering vanuit de St.-Gertrudiskerk om 10.00 uur live uitgezonden door KRO NCRV op NPO 2. Voorganger is pastoor Paul Verbeek, HMR ondersteunt de liturgie met zang en muziek. Ieder is van harte welkom om in de kerk mee te vieren. De overige vieringen dit weekend vervallen.

Lees meer