Maria, die de knopen ontwart

door | nov 30, 2022 | Nieuws | 0 Reacties

Op donderdagmiddag 8 december gaat het pastoraal team voor in een speciale viering. Op het Hoogfeest van de Onbevlekte ontvangenis van de heilige Maagd Maria vieren we de gedachtenis van Maria, die de knopen ontwart. In een eucharistieviering kan ieder een lint met knopen bij Maria leggen.

Meer interessante berichten:

Actie Kerkbalans in volle gang

Actie Kerkbalans in volle gang

Actie Kerkbalans is in volle gang. De brief met de oproep om een financiële bijdrage te doen aan de Lievevrouweparochie heb je als het goed is al binnen. Met jouw steun maak je de kerk van morgen mogelijk. Doe je ook mee?

Lees meer
Herdenking Watersnoodramp

Herdenking Watersnoodramp

Op 1 februari wordt in de kerken van Lepelstraat en Halsteren de Watersnoodramp herdacht. In de nacht van 31 januari op 1 februari 1953 verdronken in Halsteren 63 mensen en in Lepelstraat 15 mensen.

Lees meer