Uitnodiging Rouw en verlies

door | nov 18, 2020 | Nieuws | 0 Reacties

We nodigen u dan ook van harte uit om samen met ons bij dit thema stil te staan in de viering van Rouw en Verlies op zondagmiddag 13 december om 14.30 uur in de Sint-Catharinakapel, Sint-Catharinaplein 21 te Bergen op Zoom (ingang poort Klaverstraat).
Viering van Rouw en Verlies

We nodigen u dan ook van harte uit om samen met ons bij dit thema stil te staan in de viering van Rouw en Verlies op zondagmiddag 13 december om 14.30 uur in de Sint-Catharinakapel, Sint-Catharinaplein 21 te Bergen op Zoom (ingang poort Klaverstraat).

Vanwege de 1,5 meter afstand komen we dus niet zoals gewoonlijk samen in het parochiecentrum, maar in de Sint Catharinakapel! Na de viering is er gelegenheid om na te praten, maar helaas zal dit nog niet kunnen bij een kopje koffie of thee.

Aanmelden

Vanwege de corona maatregelen dient u zich voor vrijdag 11 december aan te melden bij het secretariaat (0164-233574 of info@lievevrouweparochie.nl ). Voor vragen of onduidelijkheden kunt u ook contact opnemen met Jolanda Tholenaar (tel: 0164-258260).

Als je andere mensen kent die belangstelling zouden hebben voor deze viering, nodig hen dan gerust uit.

Namens de werkgroep “Rouw en Verlies”, Jolanda Tholenaar en diaken Jan Foesenek

Meer interessante berichten:

Kort parochienieuws week 9

Kort parochienieuws week 9

In het korte parochienieuws van week 9 lees je de opbrengsten, de overledenen van deze week en nodigen we je uit over verschillende activiteiten uit onze agenda.

Lees meer
Noveen tot Sint-Gertrudis

Noveen tot Sint-Gertrudis

Met ingang van vrijdag 5 maart bidden we in de parochie de Noveen tot Sint-Gertrudis. Dit is een nieuwe Noveen met o.a. foto’s van de Sint-Gertrudiskapel aan de Scheldelaan in Bergen op Zoom. Het is een bijzondere uitgave! In het weekend van 6 & 7 maart wordt speciaal aandacht geschonken aan Sint-Gertrudis als patrones van onze stad.

Lees meer