Noveen van Sint Sebastiaan start vrijdag

door | mei 5, 2021 | Nieuws | 0 Reacties

Deze noveen is de voorbereiding op de besloten Gildemis om 8.30 uur in de Sint-Gertrudiskerk op 13 mei.

Na de eucharistieviering op zaterdag  8 mei om 17.00 uur in de Lourdeskerk en de eucharistieviering om 9.30 uur op zondag 9 mei in Sint Gertrudiskerk zullen Gildebroeders hun noveenkaarsen met de beeltenis van Sint Sebastiaan verkopen.

Meer interessante berichten:

Maria Ommegang film

Maria Ommegang film

Komend weekend zijn de opnames voor de film van de Maria Ommegang. In de film zijn twaalf verschillende scènes uit de Ommegang te zien, waaronder de zeven vreugdes van Maria. Ik ben vereerd dat ik gevraagd ben om ook een rol te spelen.

Lees meer
Noveen tot de heilige Antonius van Padua

Noveen tot de heilige Antonius van Padua

Met ingang van zaterdag 12 juni bidden we in onze parochie de Noveen tot de heilige Antonius van Padua. We bidden deze serie van novenen om zo snel mogelijk verlost te worden van de corona pandemie.

Lees meer