Onderwerp van de week

Maak het Licht!

Je kunt de Jazzviering dit jaar thuis meevieren en meebeleven op zondag 30 mei om 12.00 uur op ZuidWest TV. Geef voor 17 mei je naam en adres door via pr@jazzboz.nl en ontvang een Beleef-het-mee-pakket met het liturgieboekje. Zo maken we het samen licht.

In de vakantie kwam ons neefje (7) logeren. Hij vertelde dat hij heel graag weer een keer naar een binnenspeeltuin wilde gaan. Lekker op je sokken springen in de ballenbak en van hoge glijbanen af. Hij zal nog even moeten wachten. Verschillende versoepelingen brengen al wat licht, maar veel activiteiten vinden nog niet, of in aangepaste vorm plaats.
Eén van die activiteiten is de Jazzviering, die bij het Jazzfestival van Bergen op Zoom hoort. In samenwerking met de Ontmoetingskerk en de Jazzstichting zal de viering dit jaar worden uitgezonden door ZuidWest TV. Vanuit een Ontmoetingskerk zonder kerkgangers, dat wel. Maar mét muziek van Bergse muzikanten en een heel bijzonder Samengesteld Straatorkest.
Zo maken we het samen alvast licht, en denken we aan de hand van de Bijbel en de krant ook na over donker en licht.
Je kunt de Jazzviering dit jaar thuis meevieren en meebeleven op zondag 30 mei om 12.00 uur op ZuidWest TV. Geef voor 17 mei je naam en adres door via pr@jazzboz.nl en ontvang een Beleef-het-mee-pakket met het liturgieboekje. Zo maken we het samen licht.

Fredi Hagedoorn, pastoraal werkster

17 mei 2021

Meer Onderwerpen van de week:

Maria Ommegang film

Maria Ommegang film

Komend weekend zijn de opnames voor de film van de Maria Ommegang. In de film zijn twaalf verschillende scènes uit de Ommegang te zien, waaronder de zeven vreugdes van Maria. Ik ben vereerd dat ik gevraagd ben om ook een rol te spelen.

Lees meer
Verlangen…

Verlangen…

In de kerk is de ‘tijd door het jaar’ aangebroken. De Paastijd is voorbij, de eerstecommunievieringen, Pinksteren en de hoogfeesten die daar vlak na komen zijn achter de rug. We keren terug naar de normale tijd, de kleur in de liturgie is weer groen. We zijn weer in onze normale rompstand terug.

Lees meer