Onderwerp van de week

Dat het licht in ons mag blijven branden. Het laaiend vuur het dove niet…

Lieve mensen! Deze woorden van een lied van Marcel Weemaes uit de Zingt Jubilatebundel, nummer 818 wil ik graag met u overdenken. We mochten hiermee in onze parochie de terugkomviering voor de dopelingen openen. Wat deed het goed om de jonge gezinnen terug te zien.

Paul Verbeek, pastoor

1 februari 2021

Meer Onderwerpen van de week:

Feest

Feest

“Dan mag je niet op mijn feestje komen!” riep onze dochter uit toen we iets deden wat zij niet leuk vond.

Lees meer
Dagelijks en eeuwig leven …

Dagelijks en eeuwig leven …

De angst om je werk te verliezen, angst voor afdanking, voor faillissement, voor het niet meer kunnen betalen van de energierekening of de boodschappen, voor een ineenstorting van de beurs … Het is iets van alle tijden. Ook in Jezus’ tijd.

Lees meer