Onderwerp van de week

Waak en blijf bidden.

Waak en blijf bidden. Doe je mee? 24 uur lang stilte en gebed toegewijd aan God in de Sint Gertrudiskerk (behalve tijdens de uren van de avondklok, dan bidden we thuis) In het bijzonder gedenken we onze coronaslachtoffers.

Paul Verbeek, pastoor

1 maart 2021

Meer Onderwerpen van de week:

Uitkijken!

Uitkijken!

Uitkijken heeft een dubbele betekenis: zowel uitzien naar, als opletten en alert zijn. In deze coronatijd herkennen we dat. We zijn alert op wat we doen, we houden afstand en rekening met elkaar. Maar we kijken ook uit naar het einde van corona. Door corona ervaren we dagelijks de dubbele betekenis van ‘uitkijken’.

Lees meer
“En toch ben ik Koning!”

“En toch ben ik Koning!”

Komend weekend vieren we het Hoogfeest van Christus Koning, de laatste zondag van het kerkelijk jaar en we lezen uit het evangelie van Johannes (Joh. 18, 33b-37).

Lees meer
Martinus en Halloween

Martinus en Halloween

Ieder jaar opnieuw vieren we op 11 november het feest van Martinus van Tours, in de volksmond Sint Maarten genoemd. Hij zit stoer te paard als een vast onderdeel van onze jaarlijkse Maria-Ommegang. Voor mij blijft het bijzonder dat een man uit begin 4e eeuw tot de verbeelding blijft spreken.

Lees meer