Paul Verbeek, pastoor

door | jul 20, 2020 | Nieuws | 0 Reacties

Meer interessante berichten:

Verwarming OLV van Lourdeskerk

Verwarming OLV van Lourdeskerk

Wegens de coronabepalingen kunnen we de OLV van Lourdeskerk helaas niet verwarmen, zoals we die zouden willen verwarmen. Daarom adviseren we om je warm aan te kleden, rekening houdend met de lagere temperatuur in de kerk.

Kerststal in elkaar gezet: decor voor Kerstfilm

Kerststal in elkaar gezet: decor voor Kerstfilm

Maandag 30 november hebben de kosters met hulp van enkele anderen de buitenkerststal voor de St.-Gertrudiskerk in elkaar gezet. De Kerststal die gemaakt is door Ton Delrue zal als decor dienen voor de Kerstfilm. De Kerstfilm voor kinderen wordt later deze week opgenomen met als thema “Omdat er voor hen geen plaats was”.