Pinksterketen op de Brabantse Wal

door | mei 18, 2022 | Nieuws | 0 Reacties

De Raad van Kerken te Bergen op Zoom houdt een Pinksterketen op de Brabantse Wal: drie korte, oecumenische gebedsdiensten in de week voor Pinksteren. Als voorbereiding op het grote feest van Pinksteren.

Het overkoepelend thema van deze keten is: De Geest: onweerstaanbaar in alle tijden.

Drie vieringen

De vieringen van de Pinksterketen beginnen alle drie om 19.00 uur en vinden plaats op:
+ maandagavond 30 mei in de St. Martinuskerk, Dorpsstraat 20, Halsteren
+ woensdagavond 1 juni in de OLV van Lourdeskerk, Prins Bernhardlaan 66, Bergen op Zoom
+ vrijdagavond 3 juni in de Protestantse Kerk, Dorpsstraat 10, Ossendrecht

Wees welkom

De diensten worden telkens geleid door wisselende voorgangers uit de Rooms-Katholieke parochies en de Protestantse Gemeentes. Volgende week lees je daar meer over. Je bent hartelijk welkom om samen met anderen toe te leven naar het Pinksterfeest: het Feest van de Geest!
Informatie: mw. Corrie Hamers, tel. 0164 24 49 83 en ds. Wim Lolkema, tel. 0164 31 44 66.

Meer interessante berichten:

Maria Ommegang trekt weer

Maria Ommegang trekt weer

Zondag 26 juni trekt de Maria Ommegang weer door de stad. Dát de dankstoet aan Maria weer kan trekken is verheugend. Zo zetten we in Bergen op Zoom de traditie voort, die kapelaan Ooijens in 1943 in gang zette.

Lees meer
Nadenken over een aanbod voor gezinnen

Nadenken over een aanbod voor gezinnen

Woensdag 29 juni nodigen we ouders van basisschoolkinderen uit om met ons mee te denken en te dromen. Doel is om te komen tot een nieuw aanbod voor kinderen in de basisschoolleeftijd.

Lees meer