Pinksterketen op de Brabantse Wal

door | mei 18, 2022 | Nieuws | 0 Reacties

De Raad van Kerken te Bergen op Zoom houdt een Pinksterketen op de Brabantse Wal: drie korte, oecumenische gebedsdiensten in de week voor Pinksteren. Als voorbereiding op het grote feest van Pinksteren.

Het overkoepelend thema van deze keten is: De Geest: onweerstaanbaar in alle tijden.

Drie vieringen

De vieringen van de Pinksterketen beginnen alle drie om 19.00 uur en vinden plaats op:
+ maandagavond 30 mei in de St. Martinuskerk, Dorpsstraat 20, Halsteren
+ woensdagavond 1 juni in de OLV van Lourdeskerk, Prins Bernhardlaan 66, Bergen op Zoom
+ vrijdagavond 3 juni in de Protestantse Kerk, Dorpsstraat 10, Ossendrecht

Wees welkom

De diensten worden telkens geleid door wisselende voorgangers uit de Rooms-Katholieke parochies en de Protestantse Gemeentes. Volgende week lees je daar meer over. Je bent hartelijk welkom om samen met anderen toe te leven naar het Pinksterfeest: het Feest van de Geest!
Informatie: mw. Corrie Hamers, tel. 0164 24 49 83 en ds. Wim Lolkema, tel. 0164 31 44 66.

Meer interessante berichten:

KRO NCRV TV mis op 4 juni

KRO NCRV TV mis op 4 juni

Op het feest van H. Drie-eenheid wordt de Eucharistieviering vanuit de Parochiekerk Onze Lieve Vrouw van Lourdes live uitgezonden. De uitzending is te zien op de zender NPO2 om 10.00 uur. Ieder is van harte welkom om de viering in de kerk mee te vieren.

Lees meer
Jazzviering ‘Van mineur naar majeur’ op 4 juni

Jazzviering ‘Van mineur naar majeur’ op 4 juni

Traditiegetrouw vindt in het eerste weekend na Pinksteren het Jazzweekend plaats in Bergen op Zoom. En daar hoort de Jazzviering bij op zondag 4 juni om 12.00 uur. Nieuw dit jaar is de Jazz-brunch om 11.00 uur in de tuin van de St.-Gertrudiskerk.

Lees meer