Plannen voor komend werkjaar

door | sep 21, 2022 | Nieuws | 0 Reacties

In het startweekend van 3 en 4 september presenteerde het pastoraal team de doelstellingen voor komend werkjaar. Lees de doelstellingen hier.

De doelstellingen staan ook op een A6-kaartje, wat in de kerken en het Parochiecentrum ligt. Pastoor Paul Verbeek riep ieder bij de presentatie van de doelstellingen op, het kaartje te bewaren. Zo kun je komend jaar zien, wat het team ervan waarmaakt. Je kunt er ook eigen doelstellingen bijschrijven.

Leerling zijn

In het nieuwe Jaarplan gaan we verder op de weg van het Leerling zijn van Jezus. In geloofsverdieping, gastvrijheid en met het aantrekken van nieuwe medewerkers zetten we stappen in de vernieuwing van de parochie. De doelstellingen 2022-2023 borduren voort op die van vorig jaar. Het Jaarplan publiceren we op een later moment.

Doe je mee?

Doelstellingen

Komend jaar…

 • Vieren we dat we allemaal leerlingen van Jezus zijn
 • Bieden we verschillende vormen van geloofsverdieping aan, zoals Alpha
 • Versterken we de missionaire parochie in gastvrijheid en muziek
 • Maken we de diaconale acties nog zichtbaarder
 • Onderzoeken we mogelijkheden voor basisschoolkinderen, via de contacten met de scholen
 • Onderzoeken we mogelijkheden voor jonge gezinnen
 • Zoeken we naar nieuwe medewerkers
 • Onderzoeken we missionair begroten
 • Voeren we het communicatieplan uit
 • Versterken we de communicatie van Kerkbalans

Meer interessante berichten:

Boodschap paus Franciscus Werelddag Migranten en Vluchtelingen 2022

Boodschap paus Franciscus Werelddag Migranten en Vluchtelingen 2022

In zijn boodschap voor de Werelddag voor Migranten en Vluchtelingen refereert paus Franciscus aan een profetisch beeld van het toekomstige Jeruzalem van de profeet Jesaja. In dit Jeruzalem staan de poorten altijd wijd open zodat mensen uit de hele wereld binnen kunnen komen om de stad met hun gaven en talenten te verrijken. De Kerk viert de Werelddag voor Migranten en Vluchtelingen op zondag 25 september.

Lees meer