Plannen voor komend werkjaar

door | sep 21, 2022 | Nieuws | 0 Reacties

In het startweekend van 3 en 4 september presenteerde het pastoraal team de doelstellingen voor komend werkjaar. Lees de doelstellingen hier.

De doelstellingen staan ook op een A6-kaartje, wat in de kerken en het Parochiecentrum ligt. Pastoor Paul Verbeek riep ieder bij de presentatie van de doelstellingen op, het kaartje te bewaren. Zo kun je komend jaar zien, wat het team ervan waarmaakt. Je kunt er ook eigen doelstellingen bijschrijven.

Leerling zijn

In het nieuwe Jaarplan gaan we verder op de weg van het Leerling zijn van Jezus. In geloofsverdieping, gastvrijheid en met het aantrekken van nieuwe medewerkers zetten we stappen in de vernieuwing van de parochie. De doelstellingen 2022-2023 borduren voort op die van vorig jaar. Het Jaarplan publiceren we op een later moment.

Doe je mee?

Doelstellingen

Komend jaar…

  • Vieren we dat we allemaal leerlingen van Jezus zijn
  • Bieden we verschillende vormen van geloofsverdieping aan, zoals Alpha
  • Versterken we de missionaire parochie in gastvrijheid en muziek
  • Maken we de diaconale acties nog zichtbaarder
  • Onderzoeken we mogelijkheden voor basisschoolkinderen, via de contacten met de scholen
  • Onderzoeken we mogelijkheden voor jonge gezinnen
  • Zoeken we naar nieuwe medewerkers
  • Onderzoeken we missionair begroten
  • Voeren we het communicatieplan uit
  • Versterken we de communicatie van Kerkbalans

Meer interessante berichten:

KRO NCRV TV mis op 4 juni

KRO NCRV TV mis op 4 juni

Op het feest van H. Drie-eenheid wordt de Eucharistieviering vanuit de Parochiekerk Onze Lieve Vrouw van Lourdes live uitgezonden. De uitzending is te zien op de zender NPO2 om 10.00 uur. Ieder is van harte welkom om de viering in de kerk mee te vieren.

Lees meer
Jazzviering ‘Van mineur naar majeur’ op 4 juni

Jazzviering ‘Van mineur naar majeur’ op 4 juni

Traditiegetrouw vindt in het eerste weekend na Pinksteren het Jazzweekend plaats in Bergen op Zoom. En daar hoort de Jazzviering bij op zondag 4 juni om 12.00 uur. Nieuw dit jaar is de Jazz-brunch om 11.00 uur in de tuin van de St.-Gertrudiskerk.

Lees meer