ReliVisie vanuit de OLV van Lourdeskerk

door | sep 18, 2020 | Nieuws | 0 Reacties

Met in de uitzending

Diaken Anton Janssen komt aan het woord over het evangelie van 13 september, over vergeving. Hans Dogge en Marion van Zunderd verzorgen samen de muziek. Pastoor Paul Verbeek gaat in op de heilige Gertrudis.

Kijk hier

De uitzending is terug te kijken op www.zuidwesttv.nl

Meer interessante berichten:

Waak en blijf bidden.

Waak en blijf bidden.

Waak en blijf bidden. Doe je mee? 24 uur lang stilte en gebed toegewijd aan God in de Sint Gertrudiskerk (behalve tijdens de uren van de avondklok, dan bidden we thuis) In het bijzonder gedenken we onze coronaslachtoffers.

Lees meer
Kort parochienieuws week 8

Kort parochienieuws week 8

In het korte parochienieuws week 8 lees je de opbrengsten, de naam van de overledene en nodigen we je uit voor verschillende activiteiten uit onze agenda.

Lees meer