Lees hier laatste nieuws uit de parochie en de weekendvieringen

Gerard Akkermans is contactpersoon van het SamenZangKoor en vertelt over de ontstaansgeschiedenis: “Eind 2014 kwam onze pastoor Paul op de markt Lucie van Wezel tegen. Op zijn bekende manier stelde hij: “…wat zou het mooi zijn om met de koorleden van de Heilig Hartkerk en de Goddelijke Voorzienigheid een nieuw koor te starten.” De twee kerken waren gesloten en er zou best behoefte zijn om te blijven zingen. Lucie zei: “Dat gaan we proberen.”
In januari 2015 is er een start gemaakt met een nieuw koor. We zijn 10 jaar verder en zingen gelukkig nog steeds. Begonnen met Lucie als dirgente en Theo Slangen als organist. Nu zingen we structureel elke eerste en derde zaterdag om 17.00 uur in de O.L.Vrouw van Lourdeskerk. Verder door het jaar zingen we ook vieringen waarvoor we gevraagd worden.
De opzet om samen te zingen met de mensen in de kerk staat nog steeds hoog in het vaandel en daar zijn we trots op en maakt ons blij. Al geruime tijd zingt het koor nu onder leiding van Hans Dogge (organist) en Elly Palings (dirigente).
Alle reden om op gepaste wijze stil te staan bij dit jubileum. Dat gaan we doen op zondag 30 maart aanstaande in een plechtige eucharistie viering om 11.00 uur in de O.L. Vrouw van Lourdeskerk. In de viering gaan pastoor Paul Verbeek, diaken Jan Foesenek en pastor Fredi Hagedoorn samen voor. U bent van harte uitgenodigd om het jubileum samen met ons te vieren.
Gerard Akkermans (contactpersoon SZK)
Lees hier laatste nieuws uit de parochie en de weekendvieringen
Tweede Paasdag 21 april overleed paus Franciscus. Deze hele week kun je hem in onze kerken gedenken, door stil te staan bij zijn foto, een kaarsje aan te steken en het condoleanceboek te tekenen. Op zaterdagavond 26 april is er een gedenkmis voor hem.
Afgelopen week hebben we de Goede Week en het Hoogfeest van Pasen gevierd. Bekijk hier foto’s van de paasversiering, de uitstap van de tieners naar The Passion in Terneuzen en van het Paasspel voor kinderen.