Terugblik 24 uur voor de Heer en Stille Omgang

door | mrt 21, 2023 | Nieuws | 0 Reacties

Vrijdagavond 17 maart was er een eucharistieviering met aansluitende enkele uren aanbidding, in de Sacramentskapel. Met velen namen we deel aan het initiatief 24 uur voor de Heer. Zaterdag 18 maart vertrok een bus met jonge en oudere pelgrims naar de Stille Omgang in Amsterdam. Een fotoverslag.

Meer interessante berichten:

Levend brood

Levend brood

‘Geef ons heden ons dagelijks brood’ bidden we in het Onze Vader, en daarmee vragen we dat ons leven goed zou zijn, dat we niets tekort zouden komen, gezond zouden zijn, in een gezond huis zouden wonen en van ons dagelijks leven zouden kunnen genieten.

Lees meer
KRO NCRV TV mis op 4 juni

KRO NCRV TV mis op 4 juni

Op het feest van H. Drie-eenheid wordt de Eucharistieviering vanuit de Parochiekerk Onze Lieve Vrouw van Lourdes live uitgezonden. De uitzending is te zien op de zender NPO2 om 10.00 uur. Ieder is van harte welkom om de viering in de kerk mee te vieren.

Lees meer