Verjaardag pastoor Paul Verbeek

door | jul 10, 2024 | Nieuws

Dinsdag 16 juli is pastoor Paul Verbeek jarig. Hij viert zijn verjaardag in de tuin van het Parochiecentrum vanaf 17.45 uur. Je bent heel welkom om hem te komen feliciteren! Paul trakteert op een frietje. Als je mee wil eten, vinden we het fijn als je je even aanmeldt.

Paul trakteert op een frietje in de tuin van het Parochiecentrum. Adres: Burgemeester Stulemeijerlaan 8. Laat het even aan het Parochiecentrum weten, als je mee wilt eten. Dat kan via info@lievevrouweparochie.nl of 0164-233574.

Meer interessante berichten:

Afscheid diaken Anton Janssen

Afscheid diaken Anton Janssen

Zondag 7 juli namen we in een goed gevulde kerk afscheid van diaken Anton Janssen en zijn vrouw Inge Meijer. Diaken Anton heeft een nieuwe opdracht aanvaard in de parochies van Zundert en Rucphen.

Lees meer
Feestdag Marie Adolphine

Feestdag Marie Adolphine

Op zondag 14 juli wordt de jaarlijkse feestdag van de heilige Zr. Marie Adolphine gevierd. Zij is de enige heilige van bisdom Breda. In Ossendrecht is er een gebedstocht, processie en eucharistieviering. Van harte welkom om mee te lopen en mee te vieren.

Lees meer