Vijfde succesvolle bloemenactie

door | jul 10, 2020 | Nieuws | 0 Reacties

Woensdag 8 en donderdag 9 juli bezorgden parochiaan Daan Kagchelland, pastor Fredi Hagedoorn, diaken Anton Janssen en pastoor Paul Verbeek ruim 300 bloemetjes bij de medewerkers van de Markiezaten (de Kameleon) en de R.-K. basisscholen van de LPS in Bergen op Zoom.

Meer interessante berichten:

Kort parochienieuws week 8

Kort parochienieuws week 8

In het korte parochienieuws week 8 lees je de opbrengsten, de naam van de overledene en nodigen we je uit voor verschillende activiteiten uit onze agenda.

Lees meer
Vastenkalenders voor kinderen

Vastenkalenders voor kinderen

Voor de Veertigdagentijd hebben verschillende gezinnen uit de parochie thuis een Vastenkalender gemaakt. Fredi sprak met Isabella en Ciska. ‘Als we bij het grote hart zijn is het Pasen, en dan is het héél groot feest!’

Lees meer