Zin op Zaterdag: Licht in het duister.

door | jan 12, 2022 | Inspiratie, Nieuws | 0 Reacties

Zin op Zaterdag houdt, in samenwerking met de Raad van Kerken een samenzijn met het thema: Eenheid.
Het thema: Eenheid.

We willen stilstaan bij wat ons helpt om eenheid te beleven en wat onze worsteling daarbij is.
Jan Verswijveren (gitaar en zang) en Marjan van Rooij (dwarsfluit) zullen deze Zin op Zaterdag muzikaal ondersteunen.

Zaterdag 22 januari

Deze Zin op Zaterdag vindt plaats in de St.-Gertrudiskerk, ingang Kerkstraat, om 15.30 uur op zaterdag 22 januari 2022.

Reserveren

Reserveren is verplicht.
Op werkdagen (behalve vrijdagmiddag) op telefoonnummer 0164 233 574.

Meer inspiratie:

Noveen Sint Jozef

Noveen Sint Jozef

Met ingang van zondag 23 januari bidden we in de parochie de Noveen tot Sint-Jozef. Deze Noveen met o.a. foto’s van fraaie glas beschilderde ramen uit Frankrijk over het leven van Sint-Jozef is een bijzondere uitgave! De Noveen kan overigens ook weer worden gedownload op onze website en worden verkregen in gedrukt formaat bij ons Parochiecentrum.

Lees meer
Noveen tot Sint-Sebastiaan

Noveen tot Sint-Sebastiaan

Met ingang van vrijdag 14 januari 2022 bidden we in onze parochie de Noveen tot Sint-Sebastiaan. De Noveen is te downloaden op onze website of in gedrukte vorm af te halen bij het parochiecentrum. In de tijd van het bidden van de Noveen vindt er (in verband met de geldende corona maatregelen) op zaterdag 22 januari om 13.30 uur de jaarlijkse Gildemis plaats in de Stadskerk van Sint-Gertrudis.

Lees meer