Lourdesbedevaart fotoverslag (1)

door | mei 4, 2022 | Nieuws | 0 Reacties

Vierenveertig parochianen reizen van 2 tm 9 mei naar Lourdes. Van deze bedevaart zijn hier de eerste foto's te zien.

Onderweg naar Lourdes deed de groep Nevers aan, waar Bernadette opgebaard ligt.

In Lourdes vierden ze een eerste mis en bezochten al de grot en verschillende plekken op het heiligdom.

Voor de gevraagde intenties werden kaarsen aangestoken.

Meer interessante berichten:

KRO NCRV TV mis op 4 juni

KRO NCRV TV mis op 4 juni

Op het feest van H. Drie-eenheid wordt de Eucharistieviering vanuit de Parochiekerk Onze Lieve Vrouw van Lourdes live uitgezonden. De uitzending is te zien op de zender NPO2 om 10.00 uur. Ieder is van harte welkom om de viering in de kerk mee te vieren.

Lees meer
Jazzviering ‘Van mineur naar majeur’ op 4 juni

Jazzviering ‘Van mineur naar majeur’ op 4 juni

Traditiegetrouw vindt in het eerste weekend na Pinksteren het Jazzweekend plaats in Bergen op Zoom. En daar hoort de Jazzviering bij op zondag 4 juni om 12.00 uur. Nieuw dit jaar is de Jazz-brunch om 11.00 uur in de tuin van de St.-Gertrudiskerk.

Lees meer